Garanti

Your Name web sitesindeki tüm ürünler, üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

İade Şartları

Tüketicinin Kanunu’nun ‘Cayma Hakkı’ maddesi gereğince, yapmış olduğunuz alışveriş sonrası ürünlerinizi iade edebilirsiniz.

İade ve değişimlerde kargo ücreti tarafınıza yansıtılmamaktadır. Siparişinizdeki tüm ürünleri iade etmeniz durumunda kargo ücretiniz de iade edilir.

Ürünlerin etiketi çıkarılmamış olmalı ve üründe koku, leke, yıpranma ve yırtılma olmamalıdır. Ürünler tüm aksesuar ve ambalajları ile zarar görmemiş ve yeniden satışa çıkarılabilir kondisyonda iade edilmesi gerekmektedir.

İade ve Değişim İşleminin Aşamaları

 

- Site içindeki ‘Bilgi’ menüsünden ‘Hesabım’ sekmesine tıklayın.

 

- ‘İade Taleplerim’ sekmesine tıkladıktan sonra sağ üstte bulunan ‘Yeni Talep Oluştur’ butonuna tıklayın.

 

- Kaydınızı tamamladıktan sonra iade süreci ve kargo bilgisi ile ilgili bilgilendirme e-postası alacaksınız.

 

Önemli Not: Değişim talebiniz olduğunda; değişim için gönderdiğiniz ürünlerin olduğu pakete yerine almak istediğiniz ürünün adını ve ürün kodunu yazarak eklemeniz gerekmektedir.
 

İade kargonuz bize ulaştıktan 3 iş günü içinde banka işlemleriniz gerçekleşir ve tarafınıza işlem ile ilgili bilgilendirme yapılır. Bankanızın kartınıza iadeyi yapması 5 ila 12 iş gün sürebilir.

 

İnternet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde sadece internet sitesi üzerinden iade yapılabilir ancak faturanızla birlikte mağazalardan da değişim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.